Numinosum Adventures

Numinosum Adventures to społeczność ludzi podróżujących razem. Nie jesteśmy i nie chcemy być biurem podróży – po prostu wolimy jeździć razem, bo razem jest fajniej (i najczęściej: taniej). W podróżach szukamy tego, co nas pasjonuje: poznajemy inne kultury, tańczymy tańce tradycyjne, ćwiczymy acrojogę, nurkujemy, chodzimy po górach, jeździmy konno, na rowerze lub na nartach, żeglujemy.

Do tej pory byliśmy m.in. : w Maroku, w Chinach, Kirgistanie i Kazachstanie, na Syberii i w Mongolii, na Borneo i w Malezji, pływaliśmy jachtem po Wyspach Kanaryjskich, tańczyliśmy w Irlandii, Szkocji, Francji i w Belgii, dwukrotnie wybraliśmy się (z sukcesem) polować na zorzę polarną do Laponii, gotowaliśmy owsiankę na gejzerze w Islandii, nurkowaliśmy w Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Majorce, Egipcie, wyspie Mabul, w Grecji i w Albanii, chodziliśmy po górach Ukrainy, Rumunii, Szkocji, Atlasie Wysokim i w Karakorum, zwiedzaliśmy Bałkany, Włochy, Szwecję, Norwegię, Francję, jeździliśmy na motorach po Indiach.

Każdy rok przynosi nowe pomysły i nowe osoby, które z nami jeżdżą. Bo wspólne wyprawy to przede wszystkim ludzie – nowe znajomości, nowe przyjaźnie, często nowe pary. Jesteśmy bardzo otwarci – nie szkodzi, że nie umiesz żeglować: są wśród nas tacy, którzy to potrafią – a trzymać szota każdy może; Nie jeździsz konno? W mongolskim stepie nie ma to znaczenia; Nie tańczysz? Po jednej imprezie się nauczysz; Nie jadłeś nigdy robaków, nie walczyłeś z małpą o ostatniego banana? Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz; Mówisz, że nie da się zagotować wody na końskim łajnie? Da się! Zrobić owsiankę na gejzerze też; Twierdzisz, że nie da się przeżyć nocy w namiocie przy -30*C? Nie dowiesz się, póki sam nie sprawdzisz…

Zapraszamy Cię na kolejne wyprawy. Informacje o nich znajdziesz przede wszystkim tu: https://www.facebook.com/numinosumadventures/.

Masz pomysł na wycieczkę, szukasz towarzystwa, chcesz się dowiedzieć, gdzie w najbliższym czasie ruszamy? Zadzwoń lub napisz: Wojtek Bedyński, +48503124022 lub wojciech.bedynski@gmail.com.